Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Core | 0.58" |
| Width | 1.30" |
| Length | 13.75" |
Instock
There are no reviews yet.