Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.044 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 10 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Production | Scouring Pad |
| Feature | Eco-Friendly, Stocked |
| Model Number | Round mop cloth |
| Material | POLYESTER, Superfine fiber |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Use | SANITARY |
| Product name | round mop cloth |
| Color | gray |
| Type | Type |
| Size | outer diameter 25cm, inner diameter 6cm |
| Quantity | 1Pcs |
Instock
There are no reviews yet.