Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.348 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 22 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Safety Auto-Off Function |
| Power (W) | 1000w |
| Capacity | <1L |
| Heating Method | Plug in Heating |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | BALASHOV |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.