Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 30 cm |
| Certification | CE |
| Power (W) | 3500w |
| Brand Name | Sokany |
| Origin | Mainland China |
| Whether to plug in or not | yes |
| noise | 36-45db |
| product category | Meat grinder/meat cutter |
| colour | SK-090 |
| motor speed | 10000~19999 rpm |
| model | SK-090 meat grinder |
| mixing blade | Double stirring blades |
| tick label | Pot body marking |
| Rated voltage | 111V~240V (including) |
| Usage | Semi-automatic |
| Body material | stainless steel |
| brand | SOKANY |
| 3C certificate number | 2016010713927820 |
| Applicable number of people | 4-5 people |
| Number of blades | 3 |
| Cup body material | stainless steel |
| control mode | Touch control |
| packing | Color box packaging |
| plug | Default European standard |
| function | Ground meat enema |
| Cleaning method | Non-automatic cleaning |
| capacity | 1L (included) -3L (not included) |
Instock
There are no reviews yet.