Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.022 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 13 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | JJAA275 |
| Packaging | LOOSE |
| Color Quantity | Single |
| Package Quantity | SINGLE |
| Erasable Or Not | No |
| Origin | Mainland China |
| Type | Art Marker |
| 12 Color | Black/White/Blue/Red/Green/Gold/Silver/Purple/Pink/Yellow/Orange/Brown |
| Marker Tip | 0.5mm Fine Line Needle Tip |
| Widely Use | DIY Card Metal Ceramic Rock Stone Mug Glass Fabric Clothes Wood etc. |
| Feature | Sun-proof, Water-proof, Quick dry |
| Multifunctional Art Marker Fineliner Pen | Comics Doodle Fineliner, Acrylic Paint Drawing etc. |
Instock
There are no reviews yet.