Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Is Smart Device | no |
| is_customized | Yes |
| Model Number | LED TV Backlight Tester |
| Brand Name | Aideepen |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Input voltage | AC 85-265V |
| Output voltage | DC 0-300V |
| Current | 10A |
Instock
There are no reviews yet.