Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate | YES, Unique Number GRA Moissanite Certificate |
| Item Weight | 2.2 g |
| Style | Classic |
| Occasion | party |
| Certificate Type | Third Party Appraisal |
| Bracelets Type | Chain & Link Bracelets |
| Metals Type | silver |
| Main Stone | Moissanite |
| Gender | Women |
| Origin | Mainland China |
| Fine or Fashion | Fine |
| Item Type | BRACELETS |
| Package | Luxury Vacuum Packaging |
| Material | 925 Sterling Silver |
| Color | Golden |
| Stone | Full D Color Moissanite |
Instock
There are no reviews yet.