Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Pattern Type | |
| Model Number | Kids Gloves |
| Material Composition | Cotton |
| Gender | Unisex |
| Material | COTTON |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangxi |
| Item Type | Gloves & Mittens |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Department Name | baby |
| season | winter |
| Function | warm, comfortable, hand guard. adjustable |
Instock
There are no reviews yet.