Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.34 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| inlet pressure | 25-250psi |
| outlet pressure | 0-20psi |
| flow (max) | 142800 BTU/hr |
| thread connection are made of | 100% solid brass |
| 4 types of different | p Hose adapters for most lp gas fillers |
| connect to high pressure appliances like | smokers, turkey fryers, heaters, stoves, Heaters/Fireplace, Generators |
Instock
There are no reviews yet.