Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 1 cm |
| Quantity of Items in Set | 10 |
| Warning | no eating |
| Gender | Unisex |
| Model Number | 0.1mm 0402 |
| Plastic Type | ABS |
| Scale | 1:87 |
| Type | 3V light |
| Theme | Buildings |
| Material | Plastic |
| Brand Name | TERAYSUN |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 18+, 14+y |
| Item | 0402 SMD Led |
| Voltage | 3V |
| wire Length | 20cm |
| Wire | 0.1mm |
| color | white red green blue yellow warm |
| Application | Toys, Building Train, Home decoration |
Instock
There are no reviews yet.