Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | SMH188H, ITO conductive film |
| Origin | Mainland China |
| Size | 210mm*300mm |
| DIY Supplies | ELECTRICAL |
| Certification | RoHS |
| Glue | without adhesive |
Instock
There are no reviews yet.