Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | Hand Reamer |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| support | wholesale, dropship |
| Weight | 55g |
| Scope of application | model aircraft, ships, home maintenance |
| material | 403 stainless steel |
| Size | 130x18x18mm |
| Product Name | Repair Reamer |
| Product model | reaming knife |
| Product style | a variety of optional |
| Whether with magnetic | without magnetic |
Instock
There are no reviews yet.