Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 15 × 2 cm |
| Pattern Type | Solid |
| Baby Age | 0-3 months |
| Gender | Unisex |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 0-6m |
| Department Name | baby |
Instock
There are no reviews yet.