Instock
| Weight | 0.042 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 11 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Element type | Basic Classic |
| Applicable Scenarios | casual |
| Product Type | Sunscreen sunglasses |
| Style type | rectangle |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | WB2118 |
| Lens Width | 60mm |
| Lens Height | 52mm |
| Lenses Material | Plastic |
| Department Name | ADULT |
| Gender | WOMEN |
| Frame Material | Polycarbonate |
| Lenses Optical Attribute | polarized, MIRROR, Anti-reflective, UV400 |
| Brand Name | MDOD |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Sunglasses |
| Certification | None |
| Style | Rectangle |
| Full-frame sunglasses | Polarized sunglasses |
| Polarized glasses | Women's myopia |
| Polarized myopia | aoron polarized sunglasses mens/women |
| pit viper sunglasses | pit vipers |
| sunglasses chain | rectangle sunglasses |
| aviator sunglasses | titanium glasses frame women |
| eyeglasses optical glasses frame for wom | glasses women optical |
| stylish wholesale sun glasses for women | luxury designer glasses for women |
| glasses holder stand cute | glasses men short sight prescription |
| glasses women optical designer branded | eye glasses frames for men prescription |
| glasses frames women luxury | glasses holder |
Instock
There are no reviews yet.