Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 16 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Bulk Buy | 1Pcs/Lot |
| Knot | Double Knot |
| Size | 6×8/6×9/7×9/7×10/8×10 |
| Model Number | Knotted Skin Toupee |
| Toupee Base | Silicon |
| Hair Material | Indian Hair |
| Toupee Texture | 30mm |
| Hair Grade | Remy Hair |
| Life Span | 6 months |
| Longest Hair Proportion | >=60% |
| Brand Name | Ulamaz |
| Origin | Mainland China |
| Feature 1 | knotless wig for men, durable hair system for men |
| Feature 2 | microskin male hair prosthesis |
| Feature 3 | 100% natural wig, 100% Indian Remy Hair, original human hair |
| Feature 4 | male hair prosthesis indian hair |
| Feature 5 | Mens hair replacement system |
| Feature 6 | hair system for men human hair |
Instock
There are no reviews yet.