Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 1 |
| Shape | SQUARE |
| Specification | 7x10cm |
| Model Number | OPP Self-adhesive Plastic Bag |
| Feature | Eco-Friendly, Folding, Stocked |
| Form | Bag Compression Type |
| Thickness | 0.05mm, 0.05mm |
| Applicable Space | Wardrobe |
| Use | clothing |
| Material | Plastic, OPP |
| Pattern | Flat Type |
| Product | OPP bag |
| Brand Name | HARDIRON |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Type | Storage Bags, Storage Bags |
| Quantity | 100pcs 200pcs 400pcs 500pcs |
Instock
There are no reviews yet.