Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 19 × 10 cm |
| Size | 21*26*9cm |
| Material | Stainless Steel, Metal |
| Model Number | dreadlocks maker machine, HL-1028 |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Item Type | Braider |
| Brand Name | YINGHE |
| Function | Wig Tie Loom |
| Type | Hand Tool Parts, Connectors |
| Place of Origin | China, China |
| Use | Making Wig Machine |
| Color | White |
| Product Name | hair transplant machine |
| Service | 7*24 Hours |
| Feature | Semi-automatic hair transplant equipment |
| Hign concerned Chemical | None |
| Feature 1 | dreadlocks machine |
| Feature 2 | dreadlocks electric machine |
| Feature 3 | electric braid braiding |
| Feature 4 | dreadlocks machine electric |
| Feature 5 | machine for dreadlocks |
| Feature 6 | dreads making machine |
| Feature 7 | hair dreadlocks machine |
| Feature 8 | dread locks machine |
Instock
There are no reviews yet.