Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Heel Height | Med (3cm-5cm) |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Fashion Element | Shallow |
| Style | Concise |
| Pattern Type | Solid |
| Model Number | X756 |
| Occasion | Casual |
| Lining Material | PU |
| Insole Material | EVA |
| Outsole Material | PVC |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Sandal Type | EVA Injection Shoes |
| Upper Material | PU |
| Brand Name | MARY&HARY |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | sandals |
| Department Name | ADULT |
| Womens Flat Slip On Canvas | Summer Strap Loafers Straw |
| Ladies Casual Comfort | Slip On Lazy Shoes Female |
| Comfort Linen Slip On Lazy Shoes Female | Loafers Straw Espadrilles 2023 Ladies |
| Summer Shoes for Women Sandals Pu Leather | Mother Shoes Zipper Flat Solid Color |
Instock
There are no reviews yet.