Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | None |
| Voltage | 100-110 V |
| Max. power | Less than 1000 W |
| Plug standard | CN |
| Function | Anion |
| Portability | Foldable handle |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.