Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 32 × 45 cm |
| Model Number | BBM013 |
| Capacity | 801-1000g |
| Voltage (V) | 220-240V |
| Power (W) | 680W |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.