Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 36 × 43 cm |
| Model Number | WAF-LZ1217B |
| Style | Air Fryer |
| Function | Non-Stick Cooking Surface, With Observation Window |
| Shape | SQUARE |
| Controlling Mode | Digital Control |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1500W |
| Non-Stick Material | Teflon |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| brand | Westinghouse |
| model | WAF-LZ1217B |
| capacity | 10L or more |
| Color classification | Starry gray |
| Inner tank material | Other /other |
| Type of electric fryer | Visual fryer |
| Heating area | top firing |
| power | 1500W |
| voltage | 220V |
| 3C certificate number | 2020010712297570 |
Instock
There are no reviews yet.