Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Second Webcam Pixels | 50MP |
| Front Webcam Pixels | other |
| Camera | Front Camera, Second Webcam, Front Webcam Pixels |
| Net Weight | >500g |
| Package | Yes |
| Cell Capacity | 11800 mAh |
| Extend Port | TYPE-C |
| Tablet Storage Capacity | 256GB |
| Operating System | Android14 |
| Display Size | 10.36 |
| Feature | Fingerprint Recognition |
| Memory Capacity | ≥8GB |
| Processor Model | others |
| Touch Screen Type | Capacitive Screen |
| Display resolution | 2000 x 1200 |
| Processor Manufacture | MTK |
| Network | 5g |
| Supporting Language | English, Russian, Spanish, SWEDISH, Portuguese, Turkish, Italian, german, Chinese, FRENCH, japanese, POLISH, UKRAINIAN, Greek, HEBREW |
| Brand Name | ULEFONE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Tablet PC |
| Cellular | 5G/4G/3G/2G |
| Main Rear Camera | 50MP |
| Front Camera | 32MP |
Instock
There are no reviews yet.