Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 35 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Keyboards | TOUCHPAD, Backlit Keyboard, Numeric Keypad |
| Touch Screen | No |
| Expandable storage | YES |
| Memory Type | DDR5 |
| Thermal Design Power | Other |
| Graphics Brand | AMD |
| Graphic Type | Integrated |
| Max Turbo Frequency | Other |
| Base Frequency (GHz)4 | Other |
| Number of Cores | 8 |
| Weight (Battery Included) | 1.8Kg-2.0Kg |
| Screen Refresh Rate | 120Hz, 120HZ(8845H), 165HZ(AI7H/AI9) |
| Dimensions (WxHxD) | Other |
| Display resolution | 2560×1600, 2560 x 1600(8845H), 3200 X 2000(AI7H/AI9) |
| Operating System | Windows 11 |
| Thickness | 15mm- 18mm |
| Package | Yes |
| Hard Drive Capacity | 1TB |
| Port | Card Reader, 3.5 mm Combo Audio Jack, RJ-45 |
| Display Ratio | 16:10 |
| Optical Drive Type | None |
| Display Size | 16Inches 400mm |
| Hard Drive Type | SSD |
| Graphics Card Model | AMD Radeon 780M |
| Type | Slim Laptop |
| Brand Name | Lenovo |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Correct CPU Brand/Model | 8845H/AI7 H 350/AI9 365 |
| Correct Graphics Card Model | 780M/860M/880M |
Instock
There are no reviews yet.