Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 15 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 15ml |
| Ingredient | Acrolein/Acrylic Acid Copolymer, Hydroxyacetophenone, Dimethicone, Hydra |
| Quantity | 1 |
| Model Number | A0008 |
| Brand Name | TWOING |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.