Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.063 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 13 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 15ml |
| Ingredient | rubber resin |
| Quantity | 1pcs |
| Model Number | K-36 |
| Type | Gel Polish |
| NET WT | 15ml |
| Brand Name | kodi jyj |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 56g |
| Base type | thick rubber base |
| Top type | rubber top;no-wipe top;matte top |
| Shelf life | 2 years |
| Hold time | 3-4 weeks |
Instock
There are no reviews yet.