Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.078 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 13 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 12ml |
| Ingredient | uv resin |
| Quantity | 1pc |
| Model Number | nude natural rubber base gel nail polish; |
| Type | Gel Polish |
| NET WT | jelly color base gel varnish;nail base coat |
| Brand Name | kodi jyj |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.