Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 5 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 10ml |
| Ingredient | Eco-friendly UV Curable Resin, Eco-friendly UV Curable Resin |
| Quantity | 1pcs, 1piece |
| Model Number | 122 Colors |
| Type | Gel Polish, 2022 New Colors Nail Gel Polish |
| NET WT | 10ML, 10ML |
| Brand Name | yoselinbeauty |
| Origin | Mainland China |
| Brand | YOKEFELLOW |
| Product name | YOKEFELLOW Nail Gel Polish |
| Certificate | MSDS, SGS |
| Warranty | 24 Months |
| Color | 122 Colors |
| Feature | Semi Permanent Gel Varnish |
| Feature 1 | Base Top Coat |
| Feature 2 | Soak Off Colors Organic Gel Varnish |
| Feature 3 | Organic Nail Varnish |
| Feature 4 | Fashion New Colors Gel Polish |
| Curing lamp | UV lamp or LED lamp |
| Lasting time | 3 weeks or above |
Instock
There are no reviews yet.