Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Ingredient | UV Curable Polyurethane Resin |
| Quantity | 1pc |
| Model Number | 91254 |
| NET WT | 7.5 ml |
| Brand Name | VENALISA |
| Origin | Mainland China |
| Soak off | yes |
| Type | Transparent Ice Spar Cat Eyes Enamel UV Gel Nail Polish |
| Color | 6 colors |
| Quality | EU quality |
| Warranty | 36 months |
| Capacity | 7.5 ml |
| Net weight | 35g/pc |
| Certificate | SGS, MSDS |
| Application | second step for baeutify nails |
| Tool | uv lamp, led lamp |
Instock
There are no reviews yet.