Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 10ml |
| Ingredient | Eco-friendly UV Curable Resin |
| Quantity | 1PCS |
| Model Number | AB031 |
| Type | Gel Polish |
| NET WT | 10ml 100% |
| Brand Name | YYOKEFELLOW |
| Origin | Mainland China |
| Bottle | Glass bottle |
| Color | Green |
Instock
There are no reviews yet.