Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 5 × 18 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 1000 ml |
| Ingredient | resin |
| Quantity | 1pc |
| Model Number | 250ml/500ml/1KG Function UV Gel Polish |
| Type | Gel Polish |
| NET WT | 250ml/500ml/1KG |
| Brand Name | puente |
| Origin | Mainland China |
| Base coat | Big Volume Function UV Gel |
| Color | As picture shows |
| Lasting | about 15 days |
| Curing Tools | LED/UV Lamp |
| Feature | Gel Nail Polish |
| Feature 1 | Nai Art Gel Polish |
| Feature 2 | Nai Art Varnish |
| Feature 3 | Soak Off UV LED Gel |
| Feature 4 | Semi-Permanant Varnish |
| Semi Permanent UV LED Enamel | Gel for nail, Nail Gel |
| Used for | Nail Beauty Salon, Private Using |
| Soak off | Remove with Acetone |
| Advantage | Healthy and Eco-friendly |
| Application | Nail Art Beauty, Nail Salon, Nail SPA or Training etc |
Instock
There are no reviews yet.