Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 8 ml |
| Ingredient | UV Curable Resin |
| Quantity | 1pcs |
| Model Number | 180Colors Series |
| Type | Gel Polish |
| NET WT | 8ML |
| Brand Name | Arte Clavo |
| Origin | Mainland China |
| Color | 180 Colors |
| Curing Tools | LED Lamp, UV Lamp |
| Style | New Series |
| Needed | Top Base Coat |
| Primer Nails | Gel For Nail Extension |
| Product Feature | 8ml Glass White Bottle |
| Soak Off | Soak Off UV LED Nail Gel Polish |
| Lasting Period | 3 Weeks or Above |
Instock
There are no reviews yet.