Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 14 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | COMBO |
| Volume | 8 ml |
| Ingredient | Resin |
| Quantity | 10/20PCS |
| Model Number | Nail Polish Set |
| Type | Gel Polish |
| NET WT | 8ml |
| Brand Name | Parkson |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Gel Polish Set |
| Lasting Period | More than 3 Weeks |
| Use With | Top Coat And Base Coat |
| Gel Nail Polish | Healthy and Eco-friendly |
| Permanent Enamel | Hybrid Varnishes |
| Accept Custom | Brand Labels/Bottles |
| Foundation Needed | No Wipe Top Coat Needed |
| Effect | Shiny Glitter Nail Gel |
| Color | 114 Pure Colors |
| Soak Off | Yes |
Instock
There are no reviews yet.