Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 2 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 7ml |
| Ingredient | Resin |
| Quantity | 1pcs |
| Model Number | Nail primer |
| Type | Gel Polish |
| NET WT | 7ML |
| Brand Name | ROSALIND |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.