Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 15ml |
| Ingredient | UR SUGAR 80 Colors 15ml Red Colors Series Gel Nail Polish Semi Permane |
| Quantity | 1 Bottle |
| Model Number | 60800 |
| Type | Gel Polish |
| NET WT | Approx.15ml |
| Brand Name | UR Sugar |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.