Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.069 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 12 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 15ml |
| Ingredient | uv gel |
| Quantity | 1, Resin Foil |
| Model Number | 60752, 60752 |
| Type | Gel Polish |
| NET WT | 12ml |
| Brand Name | VENALISA |
| Origin | Mainland China |
| Color | 12 Colors Platinum series |
| Item Type | Gel Nail Polish |
| Ingredients | 12ml |
| Certification | MSDS SGS GMPC |
| Cure time | LED lamp 35-60s |
| Soak Off | long lasting |
| Use with | Primer/basecoat/platinum/topcoat |
Instock
There are no reviews yet.