Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 15ml |
| Ingredient | Natural Resin |
| Quantity | 1 PC |
| Model Number | C15 BTMY |
| Type | Gel Polish, Transparent Cat Eye Gel Nail Polish |
| NET WT | 15ml |
| Brand Name | vendeeni |
| Origin | Mainland China |
| Colors | 24 Colors |
| Application | Nail Salon, Nail Beaty, DIY Nail And Gift etc. |
| Lasting Time | 40-45 Days |
| Shelf Life | 24 Months |
| Certification | MSDS, SGS |
| Advantage 1 | Heathy, Eco-friendly, Odorless |
| Advantage 2 | Quickly Dry, Long Lasting |
| Curing With | UV/LED Lamp, Base Coat, Top Coat |
Instock
There are no reviews yet.