Instock
| Weight | 0.065 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 15ml |
| Ingredient | natural resin |
| Quantity | 1 piece |
| Model Number | Thick Rubber Base 15ml gel nail polish, 6 Colors |
| Type | Gel Polish |
| NET WT | 15ml |
| Brand Name | NAILCO |
| Origin | Mainland China |
| Smell | Flavorless |
| Advantage | Healthy and Eco-friendly |
| Healthy and Eco-friendly | Vernis Semi Permanent 2 in 1 Super Function Nail Gel |
| Effect | Easy to Remove and Handlem, Quick Extention |
| Auxiliary tools | Easy Operation / UV/LED Lamp |
| Certification | MSDS, SGS |
| Application | Finger Nails |
| Ship From | China |
| It needs to apply | Base coat, Top coat, Matte top |
| Cure Time | 6W/24W/36W nail lamp 30s/60 time setting |
| Feature | Semi permanent |
| High Quality led nail gel | Building the Apex and Strcture, China nail gel Suppliers |
| Ships from | China |
| Nail design, Nail Polishes UV LED | UV nail gel polish, Gel nail poliosh |
| Specification | 1 PCS/15ML |
| Gel Nail Varnishes | Professional Nail Beauty Salon |
Instock
There are no reviews yet.