Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.042 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 8 ml |
| Ingredient | Resin |
| Quantity | 1 Bottle |
| Model Number | 55880 |
| Type | Gel Polish |
| NET WT | Approx.10ml |
| Brand Name | BORN PRETTY |
| Origin | Mainland China |
| Advantage | Healthy and Eco-friendly |
| Certificate | MSDS, SGS |
| Bottle Material | Glass Bottle |
| Product Feature | High Quality Organic UV LED Nail Gel Polish |
| All Colors in Stock | Yes, all color in stock |
| Soak off | Yes, soak off easily |
| Curing Lamp | UV or LED Lamp |
| Used for | Nail Beauty Salon, Party, Rrivate Using |
| Effect1 | Semi-permanent varnish |
| Effect2 | Semi Permanent |
| Effect3 | Semi-permanent varnish |
| Effect4 | vernis semis permanent uv |
| Effect5 | semi permanent uv varnish |
| rubber base gel | born pretty |
| gel nail polish | top coat uv gel |
| rubber base | base rubber nails |
Instock
There are no reviews yet.