Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 6 × 8 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 5ml |
| Ingredient | resin |
| Quantity | 1pcs |
| Model Number | MISSGOOEY |
| Type | Gel Polish |
| NET WT | 5ml |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.