Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.065 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 12 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 15ml |
| Ingredient | Eco-friendly UV Curable Resin |
| Quantity | 1 |
| Model Number | F-000 |
| NET WT | 15ml |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.