Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 10ml |
| Ingredient | Eco-friendly UV Curable Resin |
| Quantity | 1pcs |
| Model Number | AB001-AB122 |
| Type | Gel Polish |
| NET WT | 10ML 100% |
| Brand Name | YYOKEFELLOW, YOKEFELLOW |
| Origin | Mainland China |
| Function | Popular Colors Gel nail polish, semi permanent gel nail polish, Nail varnish gel, Suitable for professional nail salon, wave polish, top coat nail gel |
Instock
There are no reviews yet.