Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 275 kg |
|---|---|
| Dimensions | 210 × 160 × 77 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Freestanding, Freestanding |
| Material | Ceramic, acrylic |
| Faucet | Included, Not Included |
| Origin | Mainland China |
| Warranty | 5 years |
| Armrest | Yes |
| Bathtub Accessory | Armrests |
| After-sale Service | Online technical support, Free spare parts |
| Length | 2.1M |
| Project Solution Capability | graphic design, 3D model design, total solution for projects |
| Application | Hotel |
| Design Style | Modern |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | HL-3802 |
| Function | Massage |
| Installation Type | Freestanding |
| Drain Location | Corner |
| Massage Type | Combo Massage (Air & Whirlpool) |
| Dimensions | 2100x1600x770 mm |
| Seating capacity | 2 persons |
| Net weight | 260KG |
| Packaging | 1650*850*2150mm |
| 40HQ container | 14pcs |
| Electricity supply | 220V/50-60Hz or 380V/50-60Hz |
| Total power | 6.03kw |
| Maximum current | 27.38A |
| 20FT container | 7pcs |
Instock
There are no reviews yet.