Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 49 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Frame Material | Aluminium |
| Model Number | 56-60"W x 70"H(Brushed Gold) |
| Open Style | Sliding |
| Glass Thickness | 6mm |
| Frame Style | With Frame |
| Material | Tempered Glass |
| Origin | Mainland China |
| Item Weight | 97.3 Pounds |
| Product Dimensions | 0.25 x 60 x 70 inches |
| Color | Brushed Gold |
Instock
There are no reviews yet.