Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Frame Style | Frameless |
| Material | Tempered Glass, Tempered Glass, Metal |
| Origin | Mainland China |
| Color | Gold |
| Style | Modern |
| Size | 60 W x 76 H |
Instock
There are no reviews yet.