Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 55.497 kg |
|---|---|
| Dimensions | 192 × 73 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None, None |
| Installation Method | Assembly |
| Material | Tempered Ground Glass |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Open Style | Sliding Door |
| Frame Style | Frameless |
| Size | 60*72 |
| Product Dimensions | -0.32 x 60 x 75.5 inches |
| Glass Thickness | 8mm |
| Shape | One-shaped |
| Color | Silver |
| Style | Sliding Frameless |
| Item Weight | -55.55 Pounds |
Instock
There are no reviews yet.