Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Style | Modern Style |
| Material | PVC Ceilings, Wood |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | US(Origin) |
| Size | 30" |
| Product Dimensions | 30"D x 18.25"W x 19.25"H |
| Special Feature | Cordless |
| Number of Doors | 2 |
| Number of Drawers | 2 |
Instock
There are no reviews yet.