Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 15 cm |
| Certificate Number | CTT2312030974EN |
| CE | Certificate |
| Certification | CE |
| Warning | Do not eat/ inedible |
| Gender | Unisex |
| Diameter | 50mm |
| Model Number | 50MM-PP-Transparent |
| Plastic Type | PP |
| Features | SOFT |
| Material | Plastic, All PP |
| Type | Plastic capsule ball |
| Brand Name | BESTZONE |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Color | Transparent |
| Color Note | Plastic PP-not pure transparent, a little foggy |
| Feature 1 | Vending machine capsules |
| Feature 2 | With two parts can open |
| Feature 3 | Toy Container |
| Feature 4 | Empty, no toys |
| Quantity | 20/50/100Pcs |
Instock
There are no reviews yet.