Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 57 × 25 × 43 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Number of Users | 2 People |
| Model Number | AT-30S |
| Brand Name | atcsteam |
| Type | Sauna Rooms |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| voltage | 220V/380v |
| power | 3kw/4.5KW |
| size | 57 * 25 * 43cm |
| product name | steam machine |
| function | Wet Steam |
| main material | Electrolytic plate with spray, stainless steel |
| water tank | stainless steel |
| feature | Microcomputer digital display control panel |
| control panel | time and temperature set up |
Instock
There are no reviews yet.