Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 40 × 43 cm |
| Number of Users | 1 People |
| Main Material | Other |
| Model Number | SG-06 |
| Function | Wet Steam |
| Brand Name | AEJSTMUN |
| Feature | Computer Control Panel, With Transom Windows |
| Type | Sauna Rooms |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Smart remote control | Safety protection |
| Stainless steel liner tank | Scratch-proof |
| Warranty | One year |
| Heating power | 2000W/50HZ |
| Steamer Capacity | 4.2 L |
| Voltage | 110V-220V |
| Plug type | EU, AU, US, UK, JP Plug |
Instock
There are no reviews yet.