Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 59 × 26 × 44 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Number of Users | 2 People |
| Model Number | AT-S |
| Function | Wet Steam |
| Brand Name | XMSJ |
| Type | Sauna Rooms, Sauna Rooms |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Voltage | 220V/380v |
| Power | 6/7/8/9KW |
| size | 45 * 25 * 35cm |
| product name | steam machine |
| main material | Electrolytic plate with spray, stainless steel |
| water tank | stainless steel |
| feature | Microcomputer digital display control panel |
| control panel | time and temperature set up |
| product name1 | Steam Generator |
| product name2 | Sauna Room Steam Bath |
| product name3 | Spa Room Steam Generator |
| Feature 1 | Bathroom Steam Generator |
| Feature 2 | Sauna Steam |
| Feature 3 | Automatic Descaling Sauna |
Instock
There are no reviews yet.